Pencere Soğuk Gelmemesi

87.162

Pencereden Soğuk Havanın Gelmesini Önlemek

– Yöntem 1 –
pencere soguk gelmemesi

Pencereniz rüzgar alıyor, pencereniz soğuk alıyor, pencereniz üflüyor, hatta pencereniz okadar yüzsüz ki ıslık bile öttürüyor olabilir.
Evet resimde gördüğünüz akla gelen ilk çözümdür, yada çözüm sanılmaktadır.oysa soğuk hava pencerenizden süzülüp içeri girdikten sonra, camın önüne ne koyarsanız koyun o soğuk havanın evinize yayılıp içerdeki sıcak havayı bastırmasına engel olamazsınız.
Önemli olan soğuk havanın içeriye girişi engellemektir.Bu da ancak ayarları yapılmış ve lastikleri hava geçirmeyen yanı tam kapanma sağlayan bir pecere ile mümkündür.

Yani BU yöntem bir sadece bir şehir efsanesidir, buna kendini soğuğun olmadığına inandırarak soğuğu akıldan silmeye çalışma yöntemide diyebiliriz 🙂

– Yöntem 2 –
kombi kullanim ayari

Bu yöntemde ise çok basit olmakla beraber cebinize oldukça zarar vermektedir.Şimdi kombinizin yanına gidip en son ayarda çalıştırın, biraz daha ısındığınızı hisseder gibi olduğunuzu fark ettiniz değil mi ?
Ama bunun bir soğuk önleme yöntemi olmadığını, sadece soğuğu bastırmaya çalıştığımızı anlamışsınızdır herhalde, ayrıca ay sonu gelecek yüksek doğalgaz faturasını ve bunun kış ayları boyunca devam edeceğini, kış aylarında doğal gaza zam yapıldığını, bunun her kış böyle devam ettiğini düşünürsekkk… aman aman koşun normal ayarına alın kombinizi

– Yöntem 3 –
pencere tamir telefonu

üçüncü yöntem için ise şuan bulunduğunuz sitemizdeki mevcut telefon numaralarından bize sorununuzu bildirmeniz veya sitemiz üzerinden bize yazmanız yada pimapenim@gmail.com adresinden bize mail yollayarak ulaşmanız gerekmektedir.
Peki biz ne yapıyoruz, telefon üzerinden sorun ve şikayetinizi dinleyip tecrübelerimize dayanarak pencereniz için yapılması gerekenleri sıralıyor ve size yapılacak işçilik karşılığında ödenecek fiyat bilgisini veriyoruz, böylelikle iş sonrası süpriz bir fiyat ile karşılaşmamış oluyorsunuz.Tam bir ısınma sağlayıp, doğalgaz faturalarınızdaki düşüş ile pencerelerinize yaptığınız harcamanın kendisini kısa sürede amorti edeceğinide garanti ediyoruz.

Soğuk Çözümne yönelik yaptığımız işlemler nelerdir
– penceleriniz zaman ile sarkmış üstten açık kalıyor ise cam takozlama dediğimiz yöntem ile kanadı kaldırıyoruz.

– kilit karşılıkları kırılmış veya kapanma sağlamıyor ise yenisi ile değiştirip ayarlamasını yapıyoruz.

– Lastik conta dediğimiz pencere kenarındaki fitilleriniz ömrünü doldurmuş veya ince olduğu için tam kapanma sağlamıyorsa daha kalın fitil conta ile değiştiriyoruz.

– Pencerelerinizin konfor ayarı dediğimiz yazlık – kışlık ayarı yapılmamış ise kışlık olarak ayarlıyoruz.

– Üstten açmalı (çift açılım) pencereniz takıldığında gerekli ayarları yapılmamış ise gerekli ayarlarını yapıp tam kapanmasını sağlıyoruz.

– Fransız diye tabir ettiğimiz özellikle uzun kapı ve pencerelerde esneme söz konusu ile takoz ile destekleyerek esnemenin giderilmesi sağlıyoruz.

Üstelik Tüm bu tamir bakım hizmetleri bir telefon ile yerinde servis hizmeti ile vermekte olduğumuzuda belirtmek isteriz

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz