Esenkent Sineklik Fiyatları Modelleri

790

esenkent sineklik fiyatları

Esenkent Sineklik ‘te 2020 yaz kampanyası, direkt pimapen sineklik üreticisinden çok ucuz sineklik modelleri Satışı. Çok uygun sineklik fiyatları, farklı sineklik modelleri ve renkli sineklik çeşitleriyle hizmetinizdeyiz. Pileli sineklik , Menteşeli Sineklik , Stor Sineklik , Sürgülü Sineklik , Açılır Sineklik , Katlanır Sineklik , Akordiyon sineklik çeşitleri Esenkent’nde ucuz sineklik satışı, fırsatını kaçırmayın boşuna fazla para ödemeyin.

 

Esenkent Sineklik Fiyatları Neden Ucuz ?

Firmamız tüm sineklik modellerinin üretimini kendisi  yapıp satışa sunmaktadır, kendimiz imalatını yaptığımız sineklikleri yine kendimiz direkt üreticiden satmaktayız. Dolayısıyla aracı olmadan sineklik yapımını ucuza mal edip ucuza sineklik satmaktayız.
Yani satıcı değil, üreticiyiz. Bu nedenle sineklik fiyatlarımız diğer satıcılara göre daha uygundur.

      Firmamızın sineklik sektöründe  ve bu bölge (Esenkent , Esenyurt , Büyükçekmece , Avcılar , Bahçeşehir , Esenkent , Küçükçekmece ) de yaklaşık 15 yıllık tecrübeye sahiptir, binlerce kapı ve pencereye sinekliği montajı yapılmıştır.

 

 Esenkent Sineklik Modelleri Hangileri ?

Tüm sineklik sistemlerini Esenkent Sineklik firmamızdan temin edebilirsiniz.  Bizim Tavsiye ettiğimiz sineklik model ise Pileli Sineklik ( Plise , Akordiyon , Katlanır , Toplanır ) sistemidir. Ucuz fiyatı nedeniyle Menteşeli Sineklik olarak bilinen dışarıya açılan kanatlı sineklikler de çok tercih edilen sineklik modelleri arasındadır. Menteşeli sineklikleri rahatlıkla çıkarıp takabilirsiniz, yıkanabilir temizlenebilir sineklik modelidir. Her iki Sistem de kapı sineklik modeli ve pencere sineklik Modeli Olarak imal edilebilmektedir. Ayrıca sürgülü sineklik modeli, stor Sineklik modeli gibi sineklik çeşitleri de bulunuyor. Beyaz, kahve rengi, altınmeşe, gri, antrasit gri, gibi sineklik renkleri çok satılmaktadır.

 

 

 Sinekliklerimiz Dayanıklı Mı ?

Tüm sineklik ürünlerimizde paslanmaz dayanıklı alüminyum sineklik profili gövde olarak kullanılmakta olup,  Esenkent Sineklik firmasında kullanılan sineklik aksesuar malzemeleri birinci kalitedir kırılmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca tüm sineklik çeşitlerinde kullandığımız Sineklik telleri fiberglas tül dür. Yırtılmaya ve güneşe karşı dayanıklı tüller kullanmaktayız. Pencere teli sağlam ve sık yapıdadır.

( Sinekliklerimizi piyasada  yapı marketlerde satılan; koçtaş sineklik , bauhaus sineklik gibi hazır yapıştırma sineklik sistemleri ile özellikle de çin üretimi malzeme kullanılan ince profilli dayanıksız sinekliklerle mukayese etmemenizi rica ederiz.)

 

Esenkent Sineklik Satın Al

Sitemiz üzerindeki, telefon numaralarımızdan Whatsapp ‘tan veya Mail adresimizden bize ulaşarak sineklik talebinizi firmamıza iletmeniz gerekiyor.
Fiyatlandırma ve ölçü aşamaları tamamlandıktan sonra çok kısa bir süre içinde size söz verilen gün ve saate evinizi ziyaret ederek kapı ve pencere sinekliklerinin montajını gerçekleştiriyoruz. Bir sineklik montajı ortalama 5 dakika sürmekte ve sineklik montajı camın dış tarafına vidalanarak şarjlı matkap ile yapıldığından eviniz kirletmeden hızlıca montaj işlemi tamamlanmaktadır.

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz