Pimapen

3.716

pimapen-satildi
Pimapen türkiye’ye pvc pencere sistemini ilk getiren marka olup, türk halkını pvc pencere sisteminin güzelliği rahatlığı ve konforuyla tanıştırdığı için de bunun karşılığını halktan almıştır, ve türkiyede artık pvc pencere sistemleri Pimapen adıyla anılır olmuş.
Pimapen markası Pim a.ş gruba ait olup yine türkiyeyi ilk pvc boru sitemiyle tanıştıran Pim A.Ş. grup bünyesinde faliyet göstermekteydi.
Bugün Pimapen markası, daha önce Egepen ve Winsa markalarını Satın alan Belçikalı PVC pencere üreticisi Deceuninck bünyesinde üretimine devam etmektedir. (2014 yılında %81,2 hisesi satılmıştır. Bknz: Kaynak)
Aslında bu kadar bilgi bile pimapenin tecrübesini ve neden sektörde lider olduğunu anlatmak için yeterli olmuştur sanırım.
Ama hepsi bu kadar ile sınır değil tabiki, ilk olmak malzemeye ismini vermek, pvc pencere sektöründe kalıcı olmak tercih sebebi olmak için yeterli değildi. Pimapen kapı pencere üretimindeki kaltesini seviyesini hep üst seviyede tutarak, kendi bildiği işi yaparak ve geniş pazarlama ağını kullanarak her müşteriye ulaşmasını çok iyi bildi.özellik ürettiği farklı serilerde pvc pencere profilleri ve geniş ürün gamı (fantasia, maximus, horizon, quadro, slider sürme, pimablock kepenk, pimastor panjur, alüminyum doğrama ve bella cam oda) ile her kesime her talebe cevap verebilecek konuma geldi.Kendini sürekli geliştirerek en başından beri sektörde varlığını sürdüren pimapen hala marka bilinirliği olarak ilk sırada yer almakta ve en geniş satış ağına sahip marka ünvanını elinde bulundurmaktadır.
Zamanımızda ise piyasada çok fazla marka bulunmakta olup, markalar arasındaki rekabet üst seviyededir.Buda pvc pencere sektöründeki fiyatları dip seviyelere indirerek kullanıcılara çok daha uygun ucuz fiyatlı pencereler sunan markaların doğmasına sebep olmuştur.Dolayısı ile kullanıcılar artık kalite, fiyat, servis desteği, montaj kalitesi, satıcı bayi güvenilirliği gibi kriterleri de göz önünde bulundurarak pvc kapı pencere tercihlerini belirlemekteler.

www.pimapen.com.tr/

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz