Sürgülü pimapen Soğuk Önleme

38.313
surgulu kapı pimapen rüzgar

surgulu kapı pimapen rüzgar

Sitemiz üzerinden, mail yoluyla ve telefon ile bize çokça gelen sürgülü pimapen kapı şikayetleri üzerine bu yazıyı kaleme almaya karar verdik. Hem bilgilendirici hemde sürgülü pimapen kapı yaptırmayı düşünen ziyaretçilerimize yol gösterici bir yazı olması umudunu taşıyoruz.

Sürgülü pimapen kapılarının rüzgar aldığından iyi olmadığından sıklıkla şikayet eden kullanıcılar, bizden tamir servisi istemektedir, ama şunu belirtmek isterim ki normal sürgülü, sürme pvc pimapen kapılarda %100 yalıtım malesef mümkün değildir.Hatta bu kapılar şu soğuk kış günlerinde %60 bir yalıtım sağlıyorsa bu bile bir başarıdır çünkü sürgülü pimapen kapılarda sıkıştırmayı sağlayan bir kilit sistemi yoktur takılamaz.

Sürgülü pimapen kapılar, hatta tüm sürgülü kapılar sadece bir boşluğu paravan gibi kapatma amacı güderler bu nedenle bu kapı çeşidinin izalosyon gerektiren ısı yalıtımı gerektiren yerlerde kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. zaten çalışma mantığı olarak’da tam bir kilitlenmeyi güvenliği de hedeflemez, tutup çekersiniz ve boşluğu böler kapatır, yerinde git gel hareketi vardır sadece.

Size tavsiye edebileceğimiz tek çözüm yapı marketlerden bulabileceğiniz kapı ve pencere bantlarını (sünger bant) yapıştırarak kısmende olsa rüzgarı kesmek.

Eğer ısı yalıtımlı bir sürgülü kapı yaptırmak istiyorsanız o zaman tercihiniz muhakkak volkswagen sürgülü kapı olmadır çünkü üzerinde mekanizma sayesinde normal bir kapı gibi kapanma görevi görmektedir.

Eğer ki yazımızı beğendiyseniz beylikdüzü pimapen tamiri ve beylikdüzü sineklik yazılarımıza da göz gezdirebilirsniz.

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz