Dereağzı Mah. İnönü Cad. No:40/B Beylikdüzü - İstanbul

Balkon Kapatma

25.235

Balkon Kapatma

Balkon Kapatma; evinizin mevcut balkonunu pimapen yani pvc dediğimiz malzeme ile kapatarak balkonunuzu kışında kullanabilirsiniz.Kapattığınız balkonunuz hem size ısı tasarrufu sağlayacaktır, hem daha kolay kullanım sağlayacaktır.Kışın ıslanma su alma sorunuzu gidermenin yanında ayrıca balkonunuz daha emniyetli ve güvenli bir hale gelecektir.

  Balkon Kapatma Fiyatı

Kapatılacak balkonun ölçüsüne ve şekline göre en uygun çizim tarafımızca çizildikten sonra balkonunuz montaj dahil fiyatı orta çıkmaktadır.

 

Balkon Tipleri

Düz Balkon

Sağ’ında ve Sol’unda duvar mevcut olan tek parcadan oluşan düz balkon çeşididir.

duz_balkon

L Balkon

iki parçanın 45 derecelik köşe birleşmesi ile bir araya gelen L olarak adlandırılan balkon tipidir.

L_balkon

U Balkon

Sağ, Sol ve Orta olmak üzere üç parçanın 45 derecelik açılarla birleşmesiyle oluşur.

u_balkon

Oval Balkon

üç veya daha fazla parcanın bir araya gelerek yuvarlar bir şekil oluşturmasıyla meydana gelir.

yuvarlak_oval_balkon_pimapen_pvc_kapatma

Yarım Balkon

Uzun balkonlarda yarısının kapatılıp diğer yarısına kapı ile bağlantı sağlanmasıyla oluşur.

yarim_balkon

 
Balkon kapatma Modelleri için Tıklayın >>> BALKON KAPATMA MODELLERİ

Ücretsiz, Balkon Kapatma Fiyat Bilgisi İçin Arayın

0212 880 25 55

0538 924 61 78

Ziyaretçi Yorumları - 21 Yorum
 1. Ayşe Seda Turan dedi ki:

  Merhaba;
  düz balkon dediğiniz türden uzun bir ön cephe balkonumuz var. Sağ taraftan sürekli rüzgâr, yağmur vs. alıyor. Balkonu aslında kapatmak istemiyoruz, çünkü yazın da ferah oluyor, ayrıca manzarası var, cam bir nebze bunu keser; bu yüzden tamamen değil, sadece yarısına kadar kapatmak ve kışın en çok darbe yediğimiz kısmın getirdiği soğuğu vs. kesmek, yaz için de o kısımda bir minik korunaklı oturma köşesi gibi olsun bir yer istiyoruz ama böyle bir şey mantıklı olur mu? Yani balkonu sadece yarısına kadar “yarım pencere” yaptırmak? Tavsiyelerinizi merak ediyorum, iyi çalışmalar.

  1. Pimapenci dedi ki:

   merhaba Ayşe hanım, düşündüğünüz şey elbette mantıklı sonuçta önemli olan kullanılan sistemin ihtiyaçlarınıza cevap vermesidir.Ama amacınız balkonun yazında kullanılabilir açılabilir olmasıysa size tavsiyem iyi güvenilir bir yere katlanır cam balkon yaptırmanızdır.Tamamen açılabilir bu sistem kaliteli bir malzeme ve işçilikle buluştuğu zaman yaz – kış balkon keyfi sürmeniz mümkündür.

 2. Hakan Çelebi dedi ki:

  Merhabalar
  300×150 ölçülerinde düz balkonum var. Plastik doğrama ile kapatmak istiyorum. Evim esenyurtta montaj dahil fiyat alabilir miyim

 3. Pimapenci dedi ki:

  fiyat bildirimi yapılmıştır

  1. yılmaz özkan dedi ki:

   Selam yukseklik yaklasık 2m. 1 M. 1.5m. Yarım balkon tarzında evın gırişi yola baktığından kapama yaptırmak istiyorum ortalama fiyat ne olur .

   1. Pimapenci dedi ki:

    kabaca bir fiyat söylemek gerekirse 600 tl civarı tutar herhalde bir balkon

 4. Timur Özgün dedi ki:

  Kolay Gelsin
  benim mutfağım balkon tarafı tamamen pimapen ölçüleri 212*356 bunu alıp balkonumu kapatmak istiyorum .Bir tarafı kapı,diğer tarafı sabit doğrama olacak.Şöyle bir sorunum var balkon duvarı ile üst boşluk arası yaklaşık 192 arada 20 cm lik fark var. Yerden uzatayım diyorum bu seferde kasa 20-25 cm kısa geliyor. çıkan kasa hiç olmasın diyorum çünkü baya büyük.ne yapabilirim kasaya 25*356 parça eklenebilir mi veya kasa kısalabilir mi en son çare balkonun içine 25 cm lik bir duvar örüp üzerine oturtulabilir mi Tavsiyelerinizi merak ediyorum, iyi çalışmalar.

 5. Hatice Gürsoy dedi ki:

  merhaba eni 2,5m yüksekliği 1,80m olan düz balkonumu kapatmak istiyorum ortalama bir fiyat verebilirseniz sevinirim
  Saygılarımla

 6. semih arlı dedi ki:

  en 2 m
  boy 3.5 m
  yükseklik 2.5m

  balkonumun kapatma fiyatı ne olur

  1. Pimapenci dedi ki:

   lütfen nereden yazdığınızıda belirtin mesajlarda, boy ve yükseklik aynı şey demektir zaten

 7. Tuğcan dedi ki:

  Merhaba benim balkonum 10 mt boyunda fakat üst katımın 5 mtlik balkonu var benim 5 mt lik üstü sağı solu açık olan balkonumun kalan kısmını kapatabilirmiyim pimapenin üstüne nasıl bir çözüm olur çatı anlamında?

  1. Pimapenci dedi ki:

   merhaba tabiki pimapen ille kapatılabilir, ama öncelikle bir çatı iskeleti oluşturulması gerekir çatının kapatılmasının ardından pimapen daha sağlıklı bir şekilde çatı iskeletine tutturularak montajı daha sağlıklı bir şekilde yapılabilir

 8. Celalettin KAPLAN dedi ki:

  6m uzunluğunda 1m eninde ve 2 m yüksekliğinde balkonumu kapattırıp bir tarafınıda kiler olarak kullanabilmek için tam ortasına kapı koymak istiyorum. Toplamdada 1’er taneden 2 tane yanlara ve 4 tanede öne olmak üzere 6 adet pencere olacak.

 9. Suat ozgen dedi ki:

  3mt eninde 2 metre boyunda bir balkon kappatmak istiyorum ortalama fıyat verebilirmsn

 10. harun tolga dedi ki:

  merhaba istanbul büyükçekmece oturuyorum balkonum L tipi pimapenle kapamak istiyorum ölçüler 4.30 mt – 1.40 mt ve yükseklik 2.50 mt ne kadar fiyat tutar

 11. Ramazan dedi ki:

  MERHABA.
  BALKONUM 2 CEPHE DİR.
  1. CEPHE 2.5CM
  2. CEPHE 2.5CM
  YÜKSEKLİK 1.5 CM

 12. ceyda dedi ki:

  iyi günler,
  2 cepheli 1,5×1,5m genişliğinde, 2m yüksekliğindeki balkonumu kapatma maliyeti ne olur?

 13. Sıdıka dedi ki:

  Merhaba solonum kücük olduğu icin balkonu kapatmak istiyorum sizce kış aylarında oturma odam soğ olurmu

  1. ustam dedi ki:

   Merhaba Salonunuz soğuk olmaz ama alan genişlediği için dışarıya bakan cephe arttığı için daha fazla ısıtmaya ihtiyaç duyar, balkonunuza koyacağınız ekstra bir ısıtma peteği rahatlıkla dengeleyecektir.

 14. Virtual Private Server dedi ki:

  Merhabalar ; Seferihisardaki evimin balkonuna katlanabilir cam balkon istiyorum , kesif ve fiyat bilgisi icin randevu verebilirmisiniz ?

 15. Orhan TUZLALI dedi ki:

  Merhabalar. Balkonumu U şeklinde kapatmak istiyorum. Bir tarafında balkonun yarım taraftarına geçmek için kapı olacak. Kapı genişliği 1. 10 en 4mt yükseklik 3mt. Ne kadar fiyat çıkar? Tşkler.