Başakşehir Pimapen Kapı Pencere Menteşe Tamiri Değişimi

500

Başakşehir Pimapen Pencere Kapı Menteşe Tamiri ve Değişim servisi

Pvc pimapen pencere ve pimapen kapı açılımları menteşe ile sağlanır. Pvc doğrama kanat ve kasa denilen iki parçadan meydana gelir, Kasa ve açılan kanadı bir birine bağlamak için menteşe kullanılır, yani menteşe taşıyıcı parçadır. Pencere ve kapının arkasında genellikle dört adet olarak montajlanan menteşeler kırıldığında pencereniz düşebilir kırılabilir ve tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Bu durumda aşağıda resimde gördüğününüz menteşelerin değişmesi gerekir kimi zaman vida yuvaları bozulduğu için yeniden ayar yapılması da gerekebilir.

Başakşehir menteşe tamiri için bizden pencere tamir hizmeti talep edebilirsiniz

mentese-tamir-siyah-kahverengi-beyaz

Mentese Tamir Siyah Kahverengi Beyaz

Uzun fransız Pencere menteşeleri özelliklede balkon kapısı menteşeleri bazen tam kopmadan aşağıda gibide kalabilir, bu gibi durumlar ilerde tehlike doğuracağından acilen menteşe değişimi yaptırmak gerekir. Başakşehir de pimapen menteşe tamir ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

pimapen-kapi-pencere-kirik-mentese

Pimapen Kapı Pencere Kırık Menteşe Tamiri

Başakşehir Çift Açılımlı Pencere Menteşesi Tamiri

Yukarıda gördükleriniz standart yana açılır pencere ve kapı menteşedir. Bunun dışında birde vasistas çift açılım menteşesi vardır. Yani üstten yarım açılır pencere ve kapı menteşesi, bu pencerelerde sadece iki adet menteşe bulunur bir en altta bir de en üste ortada menteşe olmaz. Çift Açılım pencerelerde menteşeler markaya göre fark etmek olup farklı markalar birbirine uyum sağlamamaktadır, fiyatlarıda farklı olmakla beraber bazen kırılan menteşler mekanizmaya zarar vermiş olabiliyor, başakşehir de çift açılım menteşe değişimi tamiri içinde bizden yardım alabilirsiniz.

Çift Acilim Üstten Açılma Vasistas Menteşe Tamiri

Çift Acilim Üstten Açılma Vasistas Menteşe Tamiri

Menteşe tamir işi özen ve ustalık gerektirmektedir. Düzgün ayar yapılmadığı takdirde pencereniz kasarak zor kapanacaktır, tam kapanmayacak rüzgar alacaktır, bu kasma sonu kısa sürede tekrar menteşeleri kıracaktır. Bunların olmaması için usta ve işinin ehli bir pimapenciye menteşe değişimi yaptırılması gerekir. Başakşehir de 15 yıllık pvc pimapen tamir tecrübemizle sizlere sorunsuz ve uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz

  Pimapen Menteşe Tamir Telefon Numaralarımız 0538 924 61 78

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz