Başakşehir Pimapen Tamiri

877
basaksehir pimapen tamiri

Basaksehir pimapen tamiri

Başakşehir Pimapen Tamiri

Başakşehir Pvc pimapen kapı pencere tamir servisi her marka pvc pencere ve kapının tamirini yapmaktayız. Pencere veya kapınız tam kapanmıyorsa kapatırken zorlukla kapatıyorsanız bu ayar ve tamir gerektirdiğini gösterir.

Başakşehir 1 kısım, 2 kısım , 1 etap , 2 etap , 3 etap , 4 etap , 5 etap , Başak Mahallesi , Başakşehir Emlak konut sitesi, Başakşehir toki , ağaoğlu, metrokent, oyakkent ve onurkent bölgelerine başakşehirin tamamıma ve bu çevredeki tüm sitelere pimapen tamiri ayar bakım onarım hizmeti vermekteyiz.

Pimapen kapı pecere kilitleri zor kapanma neticesinde zaman içinde kırılarak pencerenizin kapanmamasına soğuk almasını veya aralık kalmasına neden olur. iyi  kapanmayan pencereler soğuk geçirir, tam kilitleme ve kavrama yapamazlar, bu sorun  bazen kilitlerden bazen ayarsızlıktan bazen de pencere kenarındaki lastik fitil contaların deforme olmasından kaynaklanabilir.

Biz başakşehir ve çevresinde tüm bu sorunların çözümü için yardımcı oluyoruz pencerenizin eskiliği yeniliği markası fark etmeksizin tüm pencerelerin ayarlarını yapıyor ve gerekiyorsa kilit değişimi lastik değişimi sağlıyoruz. Ayrıca duvar pencere arasındaki açıklıkları silikon yardımı ile kapatıyoruz.

Pimapen kapınızın yada pencerenizin kolu tam kapanmıyor yarım kalıyorsa. hiç kapanmıyorsa yada kol sürekli boşa dönüyorsa bu tamir gerektiği anlamına gelir. Yine bazı uzun pencelerde ve kısa pencelerde aşağı sarkma dediğimiz olay oluşur ve pencerenin kasaya sürtmesine sebep olur bu durumda yine cam ayarıyla çözülür. Bazen kırık veya yamulmuş menteşelerde pencerenin sarkmasına ve tam kapanmamasına sebebiyet verebilir. Tüm bu tamir işleri için bizi arabilir yada whatsapp hattımızda iletişime gecebilir fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Pimapenci Halil Usta : 0538 924 61 78

 

 

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz