Başakşehir Sineklik Fiyatları ve Modeleri

1.510
Basaksehir Sineklik

Basaksehir Sineklik

Başakşehir Sineklik kapı ve pencereler için uygun olan sineklerimiz fabrikamızda imalatı yapılarak evinize kadar getirilip montajı yapılıyor. Başakşehir  1 kısım, 2 kısım , 1 etap , 2 etap , 3 etap , 4 etap , 5 etap , Başak Mahallesi , Kayaşehir mahallesi, Kayabaşı , Başakşehir Emlak konut , Başakşehir toki , Boğazköy , ıspartakule , metrokent, oyakkent ve onurkent bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Sineklik Servisi

Başakşehir sineklik servisini telefon ile aradığınızda, evinize kadar gelip tüm pencerelerinizin ve pimapen kapılarınızın sineklik ölçüleri alıyoruz, bu ölçülere göre sinekliklerin üretimi fabrikamızda  yapılıp bir iki gün içerisinde tekrar evinizi ziyaret ederek sinekliklerin montajını gerçekleştiriyoruz. Sineklik ölçü alma süresi ortalama 5 dakika olup hazır olduktan sonra montajı ise ortalama 20 dk civari sürmektedir.

 

Başakşehir Sineklik Modelleri

En çok tercih edilen sineklik modelimiz katlanır sürgülü sineklik olup, bu modelimiz özellikle kapılarda ve yere kadar uzun olan boy pencerelerde oldukça kullanışlıdır. Akordiyon veya pileli plise gibi isimleri olan bu sineklik çeşidi özellikle önünde korkuluk cam olan sinekliğin dışarı doğru açılmasının mümkün olmadığı yerlerde yana doğru toplanarak size pencereleri silmeniz de kolaylık sağlar, ayrıca küçük balkonlarda kapıya bu sineklik modeli yapıldığı takdirde balkonunuzda yer işgal etmez. (Aşağıda uygulanmış modellerini görebilirsiniz.)

Diğer sineklik çeşidimiz ise klasik menteşeli dediğimiz dışarı doğru açılabilen sineklik modelleridir. Menteşeli sineklik modelide tıpkı pileli sineklik modeli gibi hem kapıya hem pencerelere uygulanabilmektedir.

Menteşeli sineklik modelimiz gerektiği yerde sabitlenerek sabit sineklik görevi gördüğü gibi, istenirse tak  çıkar şeklinde de montajı yapılarak istenildiğinde çıkarılıp temizlenebilir

Beyaz, açık kahve rengi, koyu kahverengi, ahşap desenli , gri, koyu gri, siyah, antrasit gibi renk seçenekleri bulunmaktadir. Renk seçenekleri sadece sineklik çerçevesi için geçerli olup sineklik tül rengi  standart olarak heryerde gri renktir.

Sinekliklerimiz paslanmaz dayanık alüminyum gövdeden imal edilmektedir, uzun yıllar kullanılabilirler.

 

 

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz