Beylikdüzü Kapı Sinekliği

1.313

                                           Beylikdüzü Pvc Balkon Mutfak Salon Kapı Sinekliği

Kapılar için sineklik yapılması çoğu zaman ihmal edilir, ama evinizin tüm camlarına dahi sineklik yaptırmış olsanızda mutlaka o balkon veya salon kapısı açılacaktır o zaman sinekler, sivri sinekler ve haşereler evinize hucum edeceklerdir.
Kapılar pencerelerden hava çok hava serinliği sağladığı için ve giriş çıkış olabileceği için yazın daha çok açık bırakılırlar bu nedenle sineklik yapılması gerekli olan öncelikli yerlerdir.

Kapılar için 2 Çeşit Sineklik Uygulanabilir

Menteşeli Kapı Sinekliği

Birincisi klasik olan ve ekonomik olan menteşeli Sineklikdir. Menteşeli sineklik kanatlıdır. kapınızın kasasına montajı yapılır ve dışarı doğru açılır, sineklik olarak sıkıntısız bir şekilde görevini yerine getireceğinden emin olabilirsiniz, fakat giriş çıkış çok olduğu yerlerde size ikinci çeşit sinekliğimizi tavsiye edeceğiz.

beylikduzu-menteseli-kapi-sineklik

Pileli Katlanır Kapı Sİnekliği

Pileli, plise, katlanır, akordiyon körüklü  gibi farklı isimlerle tarif edilebilen sinekli çeşididir. Giriş çıkışın çok olduğu kapılarda sıkıntısız kesin çözümdür çünkü çok açılıp kapanma ile bozulabilecek bir mekanması yoktur, içindeki ip yardımıyla tülün pile şeklinde üst üste katlanmasıyla yana doğru (sağa veya sola) toplanır.

Pileli Sineklikler alüminum kasaya sahiptirler ve bu kasa dışardan kapınıza 4 adet vida ile köşelerden tutturularak sabitlenir. Kanat şeklinde açılmadığından yer kaplama kendi doğrultusunda paralel hareket eder buda özellikle önünde korkuluk olan yerler için bu sinekliği kesin çözüm haline getirilir. Fiyat olarak menteşeli sineklikten daha pahalı olan plileli sinekliğin ömrünün menteşeli sineklikten daha uzun olduğunu söyleyebiliriz (Kullanılan malzeme ve işçiliğinde sinekliğin ömründe etkisi olduğunu belirtelim.)

 

Evet bu iki seçenekten istediğinizi bizimle iletişime geçerek kapı ve pencerelerinize uygulatabilirsiniz. Ürünlerin imlatını kendimiz yapmaktayız bu nedenle iyi fiyat hızlı montaj ve kaliteli işçilik için bizi arayabilirsiniz.Beylikdüzü ve yakın çevresine hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca kapı bu kapı sineklikleri fransız veya boy pencere diye tabir edilen uzun yerden tavana kadar olan pencere ve kapalarınızada rahatlıkla uygulayabiliriz önünde korkuluk olsun veya olmasın.

beylikduzu-pileli-katlanır-kapi-sineklik

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz