Boğazköy Sineklik

299
Boğazköy Sineklik

Boğazköy Sineklik

Boğazköy Sineklik yaz kampanyası, sineklik üretici firmasından çok ucuz sineklik modelleri Satışı. Çok uygun fiyatlı sineklikler, farklı sineklik çeşitleri ve renkli sineklikler hizmetinizdeyiz. Pileli sineklik , Menteşeli Sineklik , Stor Sineklik , Sürgülü Sineklik , Açılır Sineklik , Katlanır Sineklik , Akordiyon sineklik çeşitleri Boğazköy ucuz sineklik satışı, fırsatını kaçırmayın boşuna fazla para vermeyin Boğazköy Sineklik servisi  sineklik detayları için bilgi alın.

 

Boğazköy Kapı Sinekliği Fiyatları ?

Firmamız tüm sineklik modellerinin üretimini kendisi  yapıp satışa sunmaktadır, kendimiz imalatını yaptığımız kapı sinekliklerini yine kendimiz direkt üreticiden satmaktayız. Dolayısıyla aracı olmadan sineklik yapımını ucuza mal edip ucuza sineklik satmaktayız.
Yani sadece satıcı değiliz aynı zamanda sineklik üreticisiyiz. Bundan dolayı sineklik fiyatlarımız diğer satıcılara göre daha uygundur.

      Sineklik Firmamız bu sektörde 20 yıldır boğazköy bahçeşehir başakşehir civarinda sineklik satış montaj tamir hizmeti vermektedir , binlerce kapı ve pencereye sinekliği montajı ve satışı tecrübesine sahiptir.

 

 Boğazköy Sineklik Modelleri Hangileri ?

Tüm sineklik sistemlerini Boğazköy Sineklik firmamızdan temin edebilirsiniz.  Bizim Tavsiye ettiğimiz sineklik model ise Pileli Sineklik ( Plise , Akordiyon , Katlanır , Toplanır ) sistemidir. Ucuz fiyatı nedeniyle Menteşeli Sineklik olarak bilinen dışarıya açılan kanatlı sineklikler de çok tercih edilen sineklik modelleri arasındadır. Menteşeli sineklikleri rahatlıkla çıkarıp takabilirsiniz, yıkanabilir temizlenebilir sineklik modelidir. Her iki Sistem de kapı sineklik modeli ve pencere sineklik Modeli ve balkon sineklik Modeli Olarak imal edilebilmektedir. Ayrıca sürgülü sineklik modeli, stor Sineklik modeli gibi sineklik çeşitleri de bulunuyor. Beyaz, kahverengi, altınmeşe, ahşap desenli, gri, antrasit gri, gibi sineklik renkleri çok satılmaktadır. Pimapen Fıratpen Egepen Adopen Winsa Erpen Kompen Rehau Schuco Pakpen gibi tüm pvc plastik doğramalarla sinekliklerimiz tam uyum sağlar hiç açılık aralık kalmaz.

 

 

 Sinekliklerimiz Dayanıklı Mı ?

Tüm sineklik ürünlerimizde paslanmaz dayanıklı alüminyum sineklik profili gövde olarak kullanılmakta olup,  Boğazköy Sineklik firmasında kullanılan sineklik aksesuar malzemeleri birinci kalitedir kırılmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca tüm sineklik çeşitlerinde kullandığımız Sineklik telleri fiberglas tül dür. Yırtılmaya ve güneşe karşı dayanıklı tüller kullanmaktayız. Pencere teli sağlam ve sık yapıdadır.

( Sinekliklerimizi piyasada  yapı marketlerde satılan; koçtaş sineklik , bauhaus sineklik gibi hazır yapıştırma sineklik sistemleri ile özellikle de çin üretimi malzeme kullanılan ince profilli dayanıksız sinekliklerle mukayese etmemenizi rica ederiz.)

 

Boğazköy Sineklik Satın Al

Sitemiz üzerindeki, telefon numaralarımızdan Whatsapp ‘tan veya Mail adresimizden bize ulaşarak sineklik talebinizi firmamıza iletmeniz gerekiyor.
Fiyatlandırma ve ölçü aşamaları tamamlandıktan sonra çok kısa bir süre içinde size söz verilen gün ve saate evinizi ziyaret ederek kapı ve pencere sinekliklerinin montajını gerçekleştiriyoruz. Bir sineklik montajı ortalama 5 dakika sürmekte ve sineklik montajı camın dış tarafına vidalanarak şarjlı matkap ile yapıldığından eviniz kirletmeden hızlıca montaj işlemi tamamlanmaktadır.

 İşte Boğazköy sineklik modellerimizin bir kaçı, aşağıdaki fotoğraflardan Boğazköy de uygulanmış  sineklik modellerimizden bazılarını görebilirsiniz.

   

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz