Fıratpen Pencere Kolu

918
fıratpen pencere kolu

Fıratpen Pencere Kolu

Fıratpen markalı pvc pencerelerin tutma kolları gayet şık ve kavrama özelliği olan pencerenin kolay açılıp kapanmasını sağlayan dayanıklı kollardır. Fıratpen marka pvc pencere kollarının arızalanma bozulma kırılma veya eskimiş olması durumunda değişimi gerekir.

Fıratpen Pencere Kolu Değişimi

Fıratpen pencere kolu değişimini yukarıdaki sebeplerden herhangi biri dolayısı ile gerekiyorsa firmamız fıratpen pencere kolu değişimi işlemini yapmaktadır. Esenyurt büyükçekmece Beylikdüzü avcılar bahçeşehir esenkent başakşehir ikitelli ıspartakule kayaşehir halkalı florya küçükçekmece ataköy bahçelievler bakırköy ilçe ve mahallerine hızlı pimapen tamir hizmeti verebilmekteyiz.

Fıratpen Pencere Kolu Arızası

Pencere kolu arızası pencere kolundan veya pencere mekanizmasından kaynaklanıyor olabilir. Pencere kolu arızanın zamanında müdahale edilip giderilmesi gerekir. Özellikle zorla kapanan arızalı pencere kolları zamanla daha büyük arızalara yol açabilirler. Özelliklede pencere kolunuz boşa dönüyorsa arıza ciddi demektir, hemen tamirci çağırmanız gerekir.

Fıratpen Pencere Kolu Tamiri

Pencere kolunuz fıratpen marka ise bu pencere kolu firmamız tarafından tamir edilebilir. Genellikle pencere kolları 5-10 yıl içinde tamir gerektirirler, çünkü bu süre içinde artık kullanım ömürlerini doldurmuş olurlar özellikle de takılan kollar kalitesiz ve sağlam değiller ise çok daha çabuk yıpranıp tamir gerektirebilirler.

Fıratpen Pencere Kolu Kırılması

Pencere kolunuz çok zorlanarak kapanıyor pencerenizi tam kapatamıyorsanız. Zorlanan pencere kolu bir süre sonra kırılacaktır. Pencere ayarlarının düzgün olmamasından kaynaklanan bu zorla kapanma işleminde pencere kolu tam dönmez ve yarım kalır genellikle, çok zorlanması durumunda ise kol ortadan kırılır.

Fıratpen Pencere Kolu Fiyatı

Fıatpen pencere kolu fiyatları, pencere kollarının rengine plastik veya alüminyum olmasına ve takılacak pencere kolu adet sayısına göre değişmektedir. Pencere kolunun iç demirinin kırılmış olması bazen sadece bu demirin değişimi ile kol değişimine gerek kalmadan da tamir edilebilmektedir. Fıratpen pencere kolu fiyatları yapılacak servis ve tamir işçiline göre belirlenmektedir.

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz