Florya Sineklik Tamiri

717

florya sineklik tamiri

Sineklik tamiri yapanları ararken bize ulaştı iseniz doğru yerdesiniz etüm sinekliklerin tamiri yapabilmekteyiz. Kapı sinekliği olsun pencere sinekliği olsun pileli sineklik olsun menteşeli sineklik olsun akordiyon sineklik katlanır sineklik sürgülü stor sineklik bütün modellerin tamirini yapıyoruz florya sineklik tamirinin yanı sıra bahçelievler yeşilköy bakırköy küçükçekmece beylikdüzü başakşehir bahçeşehir gibi yerlerede tamir serivsi vermekteyiz.

 

 Florya Pileli Kapı Sineklik Tamiri

Pileli yada diğer adıyla plise sinekliklerinizin tülü yırtıldı ise yada içindeki sineklik ipi koptu ise hiç meraklanmayın bunlarında tamirini yapıyoruz. tel değişim ve ip değişimi yapıldıktan sonra zaten sinekliğiniz yeni gibi olacaktır, tekrar uzun yıllar sinekliğinizi kullanabilirsiniz. Sineklik tamiri size fiyat olarak yenisi yaptırmaktan daha ucuz olmasının yanında hızlıca hizmette almış olacaksınız.

Aynı şekilde florya sineklik tamiri hizmeti alarak pileli pencere sinekliklerinizide tamir ettirebilirsiniz. Pencere ve sienkliklerinin tamirini yaptırırken adet sayısınında önemli olduğunu unutmayın, hepsini tek seferde yenilemek size oldukça fiyat avantajı sağlayacaktır. Florya sineklik tamiri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz