Hazır Sineklik Fiyatları

7.317

hazir sineklik

Hazır sineklik modelleri eskiden yapılabilmekteydi, boy alüminyum profillerden seri halde aynı ölçülerde kesilerek hazır sinekliklerden onlarca yapıp stokta tutulur ve sineklik satış sezonu geldiğinde hızla uygun fiyatlar ile sineklikler satılırdı.

   Fakat şimdilerde pencere ölçüleri giderek büyümekte daha fazla ışık alan evler tasarlayabilmek için mimarlar daha geniş pimapen pencereler yapmaktadır. Hatta pencere ölçüleri bazı projelerde fransız diye tabir ettiğimiz pencereler ile kapı ölçülerinden bile daha büyük olabilmektedir. Her projede her binada hatta farklı cephelerde farklı pencere ölçüleri kullanıldığı için standart diye bir ölçü neredeyse kalmadı desek yeridir.

     Biz üreticiler ise buna çözüm olarak daha hızlı üretim yapabileceğimiz sineklik sistemleri geliştirerek, sezonda iş yoğunluğunda dahi aynı gün veya bir iki gün içinde pencerenizin özel ölçülerine uygun sineklikleri hazırlayabilmekteyiz. Alüminyum çerçeveli dayanıklı tülden imal edilmiş sineklikler oldukça uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.Bizi arayarak sipariş verebilir bilgi alabilirsiniz. 0212 880 25 55

       Hal böyle olunca standart sineklik üretimi de tamamen durdu desekte şuan için sadece hazır sineklik olarak yapıştırma sineklikler satılmaktadır. Bu yapıştırma hazır sineklikleri bauhaus tekzen koçtaş gibi yapı marketlerde bulabilirsiniz. Geniş ölçü aralığındaki bu sineklikleri makas ile kenarından keserek pencerenize uydurmaya şansınız var. Yapıştırma olarak satılan bu ürünlerin ömrü alüminyum çerçeveli menteşeli sinekliklere göre çok daha kısa olup sadece geçici çözüm sağlamaktadır.

   Geçici bu ürünleri kullanmak yerine maliyetleri bu ürünlere yakın olan ve hızlı üretimi yapılabilen ömrü yaklaşık 10 ile 20 yıl arasında olan dayanıklı özel ölçü sineklikleri yaptırmak sizin de menfaatinize olacaktır.

 

Sineklik Sipariş Telefonu 

0538 924 6178

0212 880 25 55

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz