Kapı Pencere Ayar Tamir Servisi

6.588
pimapen tamir servisi

beylikdüzü pimapen tamiri

Kış aylarında olduğumuz şu soğuk günlerde, özellikle yaz aylarında gelişi güzel montajı yapılan pvc doğramalar ve ayarsız olarak takılan çift açılım mekanizmaları
tüm yanlışlarını rüzgarında etkisiyle ıslık öttüre öttüre buradayım diyor tabiri caizse, tabi bizde uzman ekibimizle imkanlar dahilin elimizden geldiğince bu sorunları
gidermekte müşterilerimize yardımcı oluyoruz, ve geride memnun müşteriler bıraktığımızı görünce bizde mutlu oluyoruz.
Ama takdir edersiniz ki %100 herkesi bütçesi dahiline memnun etmek mümkun değil. (bütçesi dahilinde diyorum çünkü, herzaman çözüm vardır, yenisi ile değiştirelim abi 🙂  tabi bu en son çaresizlikten bulunan bir çözümdür.)

Neden herkesi memnun edemiyoruz tamir ile çünkü eksik kilit takılmış bir pimapen pencere veya kapıya yeni kilit mekanizması takmaktan başka bir
çare yoktur  ama “usta servis ücreti neyse verelim bunu tamir et”  cümlesinin bir karşılığı yoktur aslında, dürüst olmayan bir tamirci tamam efendim her türlü tamir ederiz der.
Gelir bir şeyler yapmış gibi görünür, size sorundan, çözümünden ve neler yaptığından asla bahsetmez, sizde işi bilmediğiniz için asla ne yaptığını anlamazsınız, bir kaç dakikada işi biter servis ücretini alıp gider.
Eminim evini usta çağıran herkesin başından bu olay en az bir kez geçmiştir.

Biz sorunun nereden kaynaklandığını çözmeye çalışıp yapabileceklerimizi belirtip, kilit sisteminde eksiklikler olduğunda kilit mekanizmasının
değişmesi daha iyi kavrayan bir mekanizmanın takılması gerektiğini, açık yerlerin silikon yapılması gerektiğini ısrarla söylemekteyiz.
Sihirli güçlerimiz olmadığını bir dokunuşla üzerinde kilit mekanizması olmayan bir pencere veya kapıyı duvar gibi kapalı bir hale getiremeyeceğimizi sizde biliyorsunuzdur.

iyide Siz ne yapıyorsunuz diyebilirsiniz onuda söyleyelim.Biz ilk önce eksik noktalar var ise onları belirtiyoruz, yapılması gerekenleri sıralıyoruz, maliyetini çıkartıyoruz, onay verirseniz, işe başlayıp kapı ve pencereleriniz düşük ise üstten açık kalıyorsa, alta takılıyor ise, karşıya çarpıyor ise bunlarla ilgili ayarları yapıyoruz.
Kilit değişimi, menteşe değişimi ve kol değişimini her marka için yapabiliyoruz.Kenarlardan izalasyonun yetersiz olduğu yerlerde, ısı yalıtım köpüğü, ve silikon mastik ile dışarıdan gelecek su ve soğuğu kesiyoruz.

Kavramayan kilitlenmeyen kapı ve pencerelerinizin ayarlarını yaparak dahi iyi kavramasını ve kilitlenmesini sağlıyoruz, özellikle de üstten açılan çift açılım ve fransız dediğimiz yerden tavana kadar olan pencerelerde bu ayarlar çok önemlidir.

Ekstra olarak pvc pencerelerin üzerindeki lastik contalar aşınmış elastik özelliğini kaybetmiş ise bu lastik contaların değişimi sağlıyoruz.

Beylikdüzü, büyükçekmece, esenyurt, avcılar ilçelerine pimapen kapı pencere tamir servisi verilmektedir.

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz