Dereağzı Mah. İnönü Cad. No:40/B Beylikdüzü - İstanbul
trende

Kapı Pencere Ayar Tamir Servisi

pimapen tamir servisi

pimapen tamiri

 

Kış aylarında olduğumuz şu soğuk günlerde, özellikle yaz aylarında gelişi güzel montajı yapılan pvc doğramalar ve ayarsız olarak takılan çift açılım mekanizmaları
tüm yanlışlarını rüzgarında etkisiyle ıslık öttüre öttüre burdayım diyor tabiri caizse, tabi bizde uzman ekibimizle imkanlar dahilin elimizden geldiğince bu sorunları
gidermekte müşterilerimize yardımcı oluyoruz, ve geride memnun müşteriler bıraktığımızı görünce bizde mutlu oluyoruz.
Ama takdir edersinizki %100 herkesi bütcesi dahiline memnun etmek mumkun değil. (bütçesi dahilinde diyorum çünkü, herzaman çözüm vardır, yenisi ile değiştirelim abi 🙂  tabi bu en son çaresizlikten bulunan bir çözümdür.)

Neden herkesi memnun edemiyoruz tamir ile çünkü eksik kilit takılmış bir pimapen pencere veya kapıya yeni kilit mekanızması takmaktan başka bir
çare yoktur  ama “usta servis ücreti neyse verelim bunu tamir et”  cümlesinin bir karşılığı yoktur aslında, dürüst olmayan bir tamirci tamam efendim her türlü tamir ederiz der.
Gelir bişeyler yapmış gibi görünür, size sorundan, çözümünden ve neler yaptıgından asla bahsetmez, sizde işi bilmediğiniz için asla ne yaptıgını anlamazsınız, bir kaç dakikada işi biter servis ücretini alıp gider.
Eminim evini usta çağıran herkesin başından bu olay enaz bir kez geçmiştir.

Biz sorunun nereden kaynaklandığını çözmeye çalışıp yapabileceklerimizi belirtip, kilit sisteminde eksiklikler olduğunda kilit mekanızmasının
değişmesi daha iyi kavrayan bir mekanızmanın takılması gerektiğini, açık yerlerin silikon yapılması gerektiğini ısrarla söylemekteyiz.
Sihirli güçlerimiz olmadığını bir dokunuşla üzerinde kilitmekanızması olmayan bir pencere veya kapıyı duvar gibi kapalı bir hale getiremeyeceğimizi sizde biliyorsunuzdur.

iyide Siz ne yapıyorsunuz diyebilirsiniz onuda söyleyelim.Biz ilk önce eksik noktalar var ise onları belirtiyoruz, yapılması gerekenleri sıralıyoruz, maliyetini çıkartıyoruz, onay verirseniz, işe başlayıp kapı ve pencereleriniz düşük ise üstten açık kalıyorsa, alta takılıyor ise, karşıya çarpıyor ise bunlarla ilgili ayarları yapıyoruz.
Kilit değişimi, menteşe değişimi ve kol değişimini her marka için yapabiliyoruz.Kenarlardan izalasyonun yetersiz olduğu yerlerde, ısı yalıtım köpüğü, ve silikon mastik ile dışarın gelecek su ve soğugu kesiyoruz.

Kavramayan kilitlenmeyen kapı ve pencerelerinizin ayarlarını yaparak dahi iyi kavramasını ve kilitlenmesini sağlıyoruz, özelliklede üstten açılan çift açılım ve fransız dediğimiz yerden tavana kadar olan pencerelerde bu ayarlar çok önemlidir.

Ekstra olarak pvc pencerelerin üzerindeki lastik contalar aşınmış elaktik özelliğini kaybetmiş ise bu lastik contaların değişimi sağlıyoruz.

Beylikdüzü, büyükçekmece, esenyurt, avcılar ilçelerine pimapen kapı pencere tamir servisi verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. özcan BİNGÖL dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum burda şubeniz varmı?? tel:0536 435 70 79

  1. Pimapenci dedi ki:

   Ankara için iletişim bilgileri mail adresinize gönderilmiştir.

  2. mesut dincelir dedi ki:

   evet

 2. misafir dedi ki:

  yaklaşık olarak ustten acilimli 2 adet pimapen kapı icin tamir bedeli ne tutar??