Kapı Pencere Fitil Değişimi

9.273

kapi pencere fitil degisimi

Pencere ve Kapılarınızın Soğuk Geçirmesinde, Yağmur Suyunu İçeri Almasında Ve Dışardaki Gürültüyü İçeri Almasındaki Önemli Bir Etkende Lastik Fitill Contanın Aşınmış veya Zamanla Ezilmiş Olup Görevinin Yerine Getirememesinden Kaynaklanır.

Kapı ve Pencerelerinizdeki Lastik Fitil Contalar Kalitesiz Maddelerden İmal Edilmeşse Zamanla Elastik Özelliğini Kaybeder Ve Tam Bir Yalıtım Sağlamaz. Özellikle Kullanılan Kalitesiz Siyah Lastik Fitil Contalar Zamanla Boya Vermekte Olup Sizi Zorduruma Sokmaktadır.

Bu Durumların Kesin Çözümü İse Kaliteli Kauçuk Fitil Conta Kullanmaktır. Kauçuk Elekstik Özelliğini Kaybetmediğinden Ve Soğuk Havalarda Büzüşmediğinden Dolayı Tam Sıkışma Sağlayarak Gerçek Yalıtımı Sağlar.

Kaucuk Fitil Contalar, Lastik Contalrın Aksine Boya Bulundurmaz, Zamanla Boya Atarak Sizi Temizlik Konusunda Sıkıntıya Sokmaz.

Kapı ve Pencerelerinizin Eskimiş Isı Yalıtımı Sağlamayan Lastik Fitil Contalarını, Kaliteli Gri (Siyah) Kaucuk Fitil Conta İle Değiştirmek İçin Bizim ile İletişime Geçin.

0212 880 2 555 – 0538 924 61 78 Halil Usta

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz