Kapı ve Pencerelerinizin Bakımını Yaptırdınız Mı ?

1.122
Pencere ayarı

Pencere bakımı ayarı

 Pencere ve Pimapen Kapılarınızın Kışlık Bakımını Yaptırdınız Mı ?

Kış yaklaşıyor Pimapen bakımı yaptırmanın tam zamanı yazın sizi hiç rahatsız etmeyen kapı ve pencerelerdeki hava kaçakları artık büyük önem taşımaya başladı, yüksek doğalgaz faturaları ile ısınmak hayli zor bu soğuk havalar hem cebinize hem sağlığınıza kötü etki edecektir.

iyi bir pencere bakımı evinizin daha çok ısınmasına sağlarken doğalgaz faturanızı düşürmenizde de yardımcı olacaktır. Pencere bakımının her hangi bir ustaya değil bu işte ehil usta bir pimapenciye yapılması şarttır. Isı kaçaklarının tespit edilip pencerelere müdahale ederken tamir işlemi sırasında özelllikle bu ısı kaçaklarının olduğu noktalara yoğunlaşılmalıdır.

Pencere bakım zamanınız gelmiş ise bunun için kış aylarını beklemeniz de şart değildir tabiki. Bakım ayarları pencerenin sağlığı için son derece önemlidir. Pencere mekanizmaları iyice yağlanmalı zor kapanan pencere kollarına gerekli müdahale yapılarak rahatlatılmalı, iyi kilitlenmeyen pencereler elden geçirilmeli, lastik fitil contaları kopmuş pencerelerde fitil conta değişimi yapılmalı, iç veya dış mermer kenar silikonları çatlamış ise yeniden silikon çekilmelidir.

Sizde beylikdüzünde büyükçekmce veya esenyurtta iyi bir pimapenci arıyorsanız onbeş yıldır bu sektörde himet veren fimamizi arayıp deneyimli ustalardan pencere bakım hizmeti alarak tüm pencerelerinizi elden geçirekek yeni gibi ilk günki gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca avcılar esenkent bahçeşehir küçükçekmece gibi yakın çevreyede hizmet vermekteyiz.

Pimapen Bakımı 0212 880 25 55

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz