Kapı Ve Pencere Sorunları Çözümleri

1.173
pencerem rüzgar, pencerem su alıyor

pencerem rüzgar, pencerem su alıyor

Pencereleriniz Rüzgar Mı Alıyor ?

Rüzgarlı havalarda pencereleriniz içeriye rüzgar mı alıyor, özellikler ters rüzgarların estiği soğuk havalarda kuzey cephedeki pencereleriniz ıslık öttürüp rüzgar mı sızdırıyor ? Özellikle gevşek kalan tam kapanmayan aralık kalan pencereler bu soruna sıklıkla sebep olur normal havalarda bir sorun yokken bazı ters rüzgarlarda evinizin içini oldukça soğutabilir.

Yağmurlu Havalarda Pencereleriniz Su mu Alıyor ?

Sert sepken yağmurlarda pencerenizden içeri  su mu sızıyor, özellikle rüzgarlı havalarda yağan yağmurlarda pencerenin içine dolan su kanallardan sızarak pencere mermerine oradan da halınıza damlaya bilir kuvvetli yağışlarda bu durum artarak parkelerin şişmesine kabarmasına hatta kalkmasına sebep olur. Bu gibi sorunlarda evinizi su basması oldukça yüksek ihtimaldir. Pencerenizde ufakta olsa su yağmur kaçaklarını önemseyin çözüm üretmek için bizim gibi sektörün içindeki usta pimapen tamircileri ile görüşün birebir yerinde tamir servisi talep edin.

Kapı Ve Pencereleriniz Yeterince Güvenli Kilitlenmiyor Mu ?

Kapı veya pencereniz güvenli kapanmıyor mu ? Kolu çevirip kapattığınızda boş dönüyor gibi veya kuvvetli bir kapanma hissi sağlamıyor mu ? Kapı veya pencere kilidiniz tutmuyor kilitlemiyor ayar gerektiriyor olabilir yada çok eskimiş değişmesi gerekiyor olabilir. Özellikler yere kadar uzanan fransız dediğimiz boy pencerelerde bu sorunla sıklıkla karşılaşmaktayız. Kol tam dönmüyor yarım kalıyor ise siz kapalı zannetseniz de ispanyolet pencerenizi kapatmıyor aslında pencereniz açık halde kalıyor, bu içeriye soğuk almasının yanı sıra bir güvenlik sorunu da teşkil eder aslında tam %100 bir kavrama sağlamayan kilit mekanizması zaten kısa süre sonra zorlamadan kolayı kırılıp size daha çok masraf çıkaracaktır. Tam kapanmayan kapı ve pencere kilitlerinizi ayarlamak için bizi arayabilirsiniz. Biz beylikdüzü , büyükçekmece , esenyurt , avcılar , küçükçekmece , esenkent , bahçeşehir tüm yakın çevreye hizmet vermekteyiz

SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN BİZE ULAŞIN

0538 924 61 78 – 0212 880 2 555

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz