Küçükçekmece Pimapen Balkon Kapatma Fiyatları

771

Evinizin balkonunu kapattırmak mı istiyorsunuz ? Küçükçekmece Balkon Kapatma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Pvc pimapen ile balkonunuzu kapattırma sizin için en doğru karar olacaktır. Sizlere Küçükçekmece de balkon kapatma hakkında bazı bilgiler verirken Küçükçekmece balkon kapatma fiyatları hakkında yaklaşık olarak karşınıza çıkacak maliyetler hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız tabi verdiğimiz bilgiler Küçükçekmece ve çevresi için geçerli olabilir.

Küçükçekmece Pimapen Balkon

Balkon kapatmak maliyetli zahmetli bir iş gibi görünse’de aslında değil yapmanız gereken öncelik Küçükçekmece de iyi bir pimapenci bulmak, aslında çalıştığınız usta tecrübeli ise size geriye pekte bir iş kalmayacaktır. Anlaştığınız pimapen balkon kapatma ustası Küçükçekmece yakınında ise hemen size ulaşıp bir kaç soru sorarak aklınızdaki balkon modelini çizime aktardıktan sonra sizin onayınıza sunar. Bu aşama en dikkat etmeniz gereken şey nasıl balkon modeli arzuladığınız ve kanat açılımlarını nasıl istediğiniz balkonunuz  geniş ise ortadan çift açılır kanat ekletmeyi unutmayın ve tabi ki de bir tık maliyeti arttıracak olsa da bir kanada üstten vasistas açılım eklettirmeniz faydalı olacaktır.

Küçükçekmece de balkon yaptırmak o kadar da zor değil yani modeli çizimi belirledikten sonra hazırlanan pvc doğrama söz verilen günde montajı yapılarak camları takılır silikonları çekilir ayarları yapılır bantları sökülüp pimapenler temizlendikten sonra size teslim edilir.

 

Küçükçekmece Pimapen Balkon Fiyat Hesaplama

Küçükçekmece balkon fiyatlarına gelicek olarsak balkonunuzun metrekaresine (m2) göre fiyat değişmektedir. yaklaşık balkon kapatma fiyatı Küçükçekmece ve civarında ortalama olarak metrekare başına 200 tl ile 300 tl arasında değişebilmektedir. Tabi bu beyaz renk için geçerli fiyat, biliyorsunuz ahşap görünümlü altın meşe, budaklı meşe, antrasit gri, siyah gibi renkler mevcut istediğiniz pimapen rengine göre fiyat değişmekte açılır kanat sayısı da balkon maliyetini arttıran bir etkendir. Şunu da hemen not düşelim metrekare ölçüsü ile pimapen balkon fiyatı verememekteyiz balkon fiyatı hesaplaya bilmemiz için balkonunuz şekli geniş ve yükseklik ölçüsü gereklidir.

 

Küçükçekmece Sürgülü Balkon

Küçükçekmece balkon modelleri arasında sürgülü pimapen balkonlarda bulunmaktadır. Sürgülü balkonlar yana doğru kayarak açıldığı için çok fazla yer kaplamaz açılıp kapanması kullanımı oldukça basittir. Sürgülü balkonlarda yine kapatılacak yere göre farklı modellerde farklı çalışma sistemleriyle uygulanabilirler. klasik sürgülü sistem, volkswagen sürgülü, paralel sürme, kaldırmalı sürme gibi modellerin uygulanması mümkündür. Bu modellerin tümü balkon için kapı olarak yada ara bölme olarak kullanılmaktadır. Küçükçekmece ve yakın çevresi için daha fazla bilgi talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Küçükçekmece Balkonu Salona Katma

Bazı dairelerde binanın planıyla ile ilgili olarak balkon büyük fakat salon kullanım alanı küçük kalmıştır. Bu durum bazen mutfak içinde geçerli olabiliyor özellikle Küçükçekmece deki binaların balkonlarında bu durumla sıklıkla karşılaşıyoruz. Bu durumda balkonu salona katmak veya balkonu mutfağa katmak gerekebiliyor. Bu aslında evinize değer katarken çok güzel bir balkon salon mutfak kullanım alanınında ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu balkon kapatmaktan biraz daha teferruatlı bir iş Küçükçekmece de çok kere bu işlemi yapmış olsak da duvar kırması ile cam montajı ile tadilat işlemi izin alınması ile bu iş biraz daha uzun konu aslında o nedenle bu konudan ayrıca başka bir yazımda daha uzun uzun bahsedicem siteyi takip etmeye devam edin.

 

 

Küçükçekmece Pimapen Balkon Modelleri

Balkon modellerinin hepsi için farklı birer adet örnek göstermeye çalıştık aşağıda hepsinin montajı Küçükçekmece deki balkonlar için uygundur. Dilediğiniz balkon modeli ölçülerinizin uygun olması şartıyla çizilebilir ve uygulaması yapılabilir.

Düz Balkon

Sağında ve Sol’unda duvar mevcut olan tek parçadan oluşan düz balkon çeşididir.

Küçükçekmece balkon kapatma fiyatları

Küçükçekmece Balkon Kapatma Fiyatları

 

L Balkon

iki parçanın 90 derecelik köşe birleşmesi ile bir araya gelen L olarak adlandırılan balkon tipidir.

Küçükçekmece balkon fiyatları

Küçükçekmece balkon fiyatları

 

U Balkon

Sağ, Sol ve Orta olmak üzere üç parçanın 90 derecelik açılarla birleşmesiyle oluşur.

Küçükçekmece balkon modelleri

Küçükçekmece balkon modelleri

 

Oval Balkon

üç veya daha fazla parçanın bir araya gelerek yuvarlar bir şekil oluşturmasıyla meydana gelir.

Küçükçekmece pimapen balkon

Küçükçekmece pimapen balkon

 

Yarım Balkon

Uzun balkonlarda yarısının kapatılıp diğer yarısına kapı ile bağlantı sağlanmasıyla oluşur.

Küçükçekmece Pvc Balkon Doğrama

Küçükçekmece Pvc Balkon Doğram

 

 

Ücretsiz, Balkon Kapatma Fiyat Bilgisi İçin Arayın

0212 880 25 55

0538 924 61 78

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz