Pimapen Menteşe Tamiri

529

Pvc pimapen pencere ve pimapen kapı açılımlar menteşe ile sağlanır. Pvc doğrama kanat ve kasa denilen iki parçadan meydana gelir, üretimde ise kapı kanadı ve pencere kanadı ayrı olarak kullanılır.

Pencerenin veya kapının  açılmasını sağlayan açık konumdayken onu taşıyan parçaya menteşe denir.

pencere menteşesi tamir

Bu taşıyı menteşeler zamanla pencere veya kapının yüküne dayanamayıp kırılır kopar ve düşerler. Pimapen menteşenin kırılması pencere açık konumdayken gerçekleşirse ciddi tehlikeler doğarabilir. o nedenle kopma aşamasına gelmiş eski menteşeler kırılmalar pencerenin düşmesi beklenmeden kesinlikler tamir edilip değiştirilmelidir.

Kapı ve Pencere Menteşesi Değişimi Tamiri İçin Bizi Arayabilirsiniz. Menteşe tamir işi özen ve ustalık gerektirmektedir. Düzgün ayar yapılmadığı takdirde pencere iyi kapanmayacak menteşeler kasacaktır. Bu kapı veya pencerenizin rüzgar almasına sebep olup kasmadan dolayı menteşeleri sıkıştırarak kısa sürede tekrar kırılmasına sebebiyet verecektir. Beylikdüzü bölgesinde beylikdüzü tüm mahallerine pimapen menteşe tamir hizmeti vermekteyiz. Ayrıca esenyurt piimapen menteşe tamiri, büyükçekmece pimapen menteşe tamiri, avcılar pimapen menteşe tamiri ve bahçeşehir pimapen menteşe tamir servisi için bizi arayabilirsiniz.

   Pimapen Menteşe Tamir Telefon Numaralarımız 0538 924 61 78

0212 880 25 55

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz