Pvc Pimapen Kapı

3.135

Pvc Pimapen Kapı

Pvc Plastik doğrama kapılar, seçilirken kalite unsuru göz ardı edilmemelidir.Piyasa çok çeşitli markalar olmasına karşın özellikle bilinirliği yüksek olan ve kalite konusunda kendini ispatlamış pimapen, fıratpen, winsa, egepen, adopen gibi pvc doğrama markaları tercih edilmelidir.

Pvc doğrama kapıları yaptırılırken, beyaz renk tercih edilebileceği gibi, artık daha farklı kaplama renkler ve ahşap desenli kapılarda yaptırabilirsiniz, fiyat olarakta eskiye göre çok daha uygun olan ahşap desenli kapı doğramaları bir tercih olarak size pimapen bayileri tarafından sunulmaktadır.
Kapı Doğramalarında, profillerin kalınlığı önemli olup pvc pimapen fiyatınada doğrudan etki eden bir unsurdur.Yukarıda saydığımız pvc doğrama markaları artık standart olarak minimum 70 mm kalındaki profilleri tavsiye etmekte ve kullanmaktadırlar.
Balkon kapısı, banyo kapısı, wc ( tuvalet ) kapısı olarak kullanılabilen pvc kapılar; camlı kapı, camsız kapı veya yarı camlı kapı olarak tercih edilebilmektedir.

Pvc Kapı yaptırmak, fiyat bilgisi almak için Beylikdüzü bölgesinde bulunan ve Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar gibi yakın çevrelere hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap Balkon Kapısı Modelleri
ahsap-balkon-kapisi

Beyaz Pvc Pimapen Yarı Camlı ve Camsız Kapı Modelleri

pvc-wc-kapi

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz