Sineklik Fiyatlari

2.149

2020 sineklik fiyatları2020 Sineklik fiyatları

Sineklik Fiyatları Güncel Liste 2020

2019 Yılın için Yeni Güncel Sineklik Fiyatlarımızı Siz Müşterimiz En azından Fikir Edinmesi İçin Paylaşmak İstedik.

Biliyorsunuz ülkedeki enflasyon tüm ürünlerdeki fiyat değişikliği kurların etkisi derken herşeyin fiyatı değişti. Tabi ki bu fiyatlanma bizim sektörümüzü de etkiledi, bizde işçilik fiyatlarımız arttırmadan sabit tutarak bir kampanya yapalım ve yeni güncel fiyatlar  hakkında tüketicileri bilgilendirelim istedik.

Fiyatları belirtmeden önce şunu hatırlatmak isterim ki sineklik son kullanıcıya ulaştırılan işçilik, üretim, ölçü alma ve evinize gelinerek montaj aşaması işlemi olan bir üründür. Bu nedenle kaç adet yaptıracağınız ve montaj yerinizin bize yakınlığı önemlidir. (yani çok adetli yaptırmanız ve bize yakın servis bölgelerimizde olmanız size sineklik fiyatında indirim sağlar.)

   Güncel 2019 Yılı Sineklik Fiyat Listesi

 

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Menteşeli sineklik pencere ve kapılara uygulanabilmekte olup, paslanmaz alüminyum çerçeve ve dış etkenlere, güneşe dayanıklık tülden imal edilmektedir. Kapı veya pencerenin dışana montaj edilerek kanat şeklinde dışarı doğru açılan, ekonomik en ucuz sineklik modeli olup aynı zamanda istenildiğinde çıkartılıp temizlenebilmekte ve yıkanabilmektedir.  (Sabit sineklikte aynı modeldir sadece menteşe takılmaz yani aşağıdaki fiyatlar sabit sineklik ölçü içinde geçerlidir.)

                Menteşeli Sineklik Fiyatları 2020
   Menteşeli Pencere Sinekliği Fiyatı        65 TL
    Menteşeli Kapı Sinekliği Fiyatı       160 TL  

Not : Fiyatlar başlangıç  fiyatlarıdır, Standart kapı ve pencere ölçüleri baz alınarak fikir edinmeniz için verilmiştir. Sineklik fiyatlarında kaç adet yapılacağı ve montaj yapılacak yerin uzaklığı önemlidir.

Ayrıca renkli profillerde (Kahve rengi, gri, antrasit) fiyat farkı uygulanmaktadır.

Not 2 : İçe açılır kasalı sineklik modelleri için telefon ile fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Detayli Bilgi Ve Fiyat İçin Bizi Arayabilirsiniz 0538 924 61 78 – 0212 880 25 55

Pileli Sineklik Fiyatları

Pileli sineklik, plise sineklik, katlanır sineklik, akordiyon sineklik gibi isimleri bulunan bu sineklik modellerimiz yine tüm kapı ve pencerelere çeşitlerine uygulanabilmektedir. içindeki tül kat kat pile şeklinde olduğundan pileli sineklik ismini almış . içeri veya dışarı doğru açılmaz kendi üzerinde yana veya yukarıya doğru akordiyon gibi katlanır. Montajı oldukça basittir dört köşeden vidalanır. Yer kaplamadığı için kullanışlıdır. özellikle yerin dar olduğu, çok fazla giriş çıkışın olduğu kapılara tavsiyemizdir. mekanizması uzun ömürlü ve garantilidir açıp kapama ile bozulmaz

 

                 Pileli Sineklik Fiyatları 2020
    Pileli Pencere Sinekliği Fiyatı        150 TL  
    Pileli Kapı Sinekliği Fiyatı        230 TL  
    Pileli ikili Kapı Sinekliği Fiyatı          350 TL  

 

Not : Fiyatlar başlangıç  fiyatlarıdır, Standart kapı ve pencere ölçüleri baz alınarak fikir edinmeniz için verilmiştir. Sineklik fiyatlarında; kaç adet yapılacağı ve montaj yapılacak yerin uzaklığı önemlidir.

Ayrıca renkli profillerde (Kahve rengi, gri, antrasit) fiyat farkı uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Ve Fiyat İçin Bizi Arayabilirsiniz 0538 924 61 78 – 0212 880 25 55

 

Sürme Sineklik Fiyatları

Sürme sinekliğimiz genelde sürgülü kayar kapılara uygulanan, bu kapılar için en uygun sineklik çözümüdür. Her kapı ve pencereye uygulanamayan bu sineklik türü , sağında veya solunda sinekliğin kayacağı kadar boşluk olan kapılara tüm kapılara uygulanabilir. Dört tarafı alüminyumdan oluşan bir çerçeve içine gerilen tülden oluşur. bu sineklik çercevesi alt ve üst ray profili arasında sağa sola kayarak hareket eder.

                             Sürme Sienklik Fiyatları 2020
    Pileli Kapı Sinekliği Fiyatı          370 TL

 

Sineklik Modelleri Görselleri

(Yukarıda anlattığımız ve fiyatlandırdığımız tüm sineklik çeşitlerinin uygulanmış hali görsellerde yer almaktadır)

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz