Topal Pimapen Balkon Kapı Modelleri

5.161

Topal Pimapen Balkon Kapısı Modelleri

Pimapen balkon kapıları içerisinin daha fazla ışık alması amacıyla bazen yanına bir pencere eklenerek de yapılabiliyor. Balkon kapsının yanına eklenen sabit pencere daha fazla ışık sunarken daha görsel bir görüntüde elde edilmiş oluyor.

Bu tür pvc doğramalara halk arasında ve pvc pimapen mesleğinde topal kapı denmektedir. Topal kapılar bir kapı ve yanında bir sabit veya açılır pencereden oluşmaktadır.

pimapen balkon kapı modeli 2

İkili Topal Kapı Doğrama Modeli

Bir müşterimizin evine montajını gerçekleştirdiğimiz bu kapıda balkon ışığından ne kadar fazla yararlanılabildiğini görmektesiniz.

Çift ısıcam içeriye daha fazla güneş ışınını süzerek alıp ısıtırken topal kapının yanındaki pencere sabit olduğu için herhangi bir ısı kaybına kışın içeri soğuk girmesine de neden olmuyor.

70′ lik Beyaz renkli fıratpen marka pvc kullandığımız bu kapıda çift ısıcamlar ve kenar silikonları ile üst düzey bir yalıtım sağlamış bulunmaktayız


Yine örnekteki gibi bir açılır pencere ilave edilerek topal pimapen kapı yapılması mümkün kapıyı açmadan pencereden havalandırma sağlayabileceğiniz bu modelde pencereye üst açılır mekanizması eklere, pencerenin üstten yarım açılması ile çok daha sağlıklı ve güvenli şekilde havandırma imkanına sahip olabilirsiniz

(Pencerelerinizi sonradan da üstten açılır hale getirebilirsiniz, bununla ilgili bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayarak üstten açmalı pencere hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.)  Üstten açılır Pencere


Çeşitli daire ve salon oturma odalarından farklı modelde pvc pimapen topal kapı örneklerine beraber bakmaya devam ediyoruz.

Sizde Pvc Topal kapı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

0212 880 25 55 – 0538 924 61 78


Ahşap desenli (Kahve rengi) Pvc Pimapen topal kapılarda yine renk seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Farklı renk ve modeller için servis talep edep yerinize özel çizimler yaptırabilirsiniz.

ikili balkon kapı modeli 3

 

  İDEAL YAPI PVC KAPI PENCERE BALKON VE SİNEKLİK SİSTEMLERİ

0212 880 25 55   Adres : Beylikdüzü / istanbul

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz