Dereağzı Mah. İnönü Cad. No:40/B Beylikdüzü - İstanbul
trende

wolksvagen kapı tamiri

5.810

                                     Wolksvagen Otomatik Sürgülü Kapı Tamiri

 

Her Marka Volkswagen Tam Otomatik, Yarı Otomatik, Devirmeli Sürme, Paralel Sürme, Çek Aç Sürme Tamiri Hizmeti Vermekteyiz.Meslekte 7 Yıllık Tecrübemiz ve Garantili İşçilik ile Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veren Hizmet Anlayışımızla Taleplerinizi Bekliyoruz.

 

istanbul paralel surme tamiri

istanbul paralel surme tamiri

 

Dört taraftan kilitleme sağlanyan ve dolayısıyla %100 kapanma sağlayarak rüzgarı kesen ve tam güvenlik sağlayan Volkswagen paralel kapı ve pencere sistemleri çok büyük ebatlarda dahi çok kolay kullanım imkanı sunmakta olup
kendi alanında hareketini gerçekleştirerek mekanlarını daraltmamaktadır.
Volkswagen paralel sürmeler hassas ayarlara sahip olup, kapanmama gibi durumlarda zorlamak yerine ustanın bilgi ve tecrübesine başvurulmasını tavsiye ederiz, bu sizin yararınıza olacaktır.

volkswagen sürme kapı tamiri

 

0212 880 2 555 – 0538 924 61 78 Halil Usta

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. yüksel öztürk dedi ki:

    benim evinde Wolksvagen kapı sistemi mevcut ancak sistem çok çabuk arıza veriyor… alt mekanızmada bulunan tırnaklar iki kapımda kırıldı. Aydında ikamet ediyorum burda çok fazla fiyata satıyorlar. sizde bu sistem ne kadar. sipariş etme imkanımız olurmu…

    1. Pimapenci dedi ki:

      Aksesuar bizde de yok malesef, malzeme satışı yapmıyoruz zaten. sistemin kendisi zaten pahalı bir sistemdir ve parça olarak satışı yoktur piyasa takım olarak satılmaktadır.size tavsiyem ucuza kaçmak yerine kaliteli bir markayı yakındaki güvenebileceğiniz gerektiğinde size servis verebilecek bir ustaya taktırmak olacaktır.