2017 Sineklik Fiyatları

3.067


2017 yılında sineklik fiyatlarımıza henüz bir zam yansıtmadık, iki sene önceki fiyatlarla hala şatış yapmaktayız. Sizde bizi arayarak bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 0212 880 25 55 Beylikdüzü ve çevresine sinekkik satışmontaj hizmeti vermekteyiz.

Sineklik fiyatları yapılacak sineklik çeşidine, ölçüye, montaj yerine ve adet fiyatına göre değiştiği için buradan net bir fiyat belirtmek mümkün değil. Fakat sineklik fiyatları gerçekten çok alt seviyelerde ve çok az bir kar ile yapılmakdır, işçiliği fazla olmasana rağmen. Her müşteriye bir defa ölçü almak bir defa montaj yapmak için en az iki defa gidilmesi gerekiyor. Hatta o kadar düşük ki kar marjları bazen bir iki sinekliği olan müşterilerimize bu gel git masrafından dolayı hizmet verememekteyiz.

Sineklik yaptıracak olan müşterilere tavsiyemiz, işini düzgün yapan, yolum o tarafa düşünce sinekliği götürürüm düşüncesinde değilde, söz verdiği en kısa zamanda gününde teslim edebilen, sabit bir adresi ve o adrese ait sabit bir telefon numarası olan bu işi sürekli yaptığına inandığınız kişilere yaptırmanız sizin menfaatinize olacaktır. BU kriterlere dikkat ederek çalıştığınız satıcılarla sıkıntı yaşamayacaksınız inşaallah.

2019 Güncel Sineklik Fiyatları İçin Tıklayın  >>> Sineklik Fiyatları

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz