Beyliküdüzü Sineklik Fiyatları

1.973

yeni trend sineklik modelleri

Beylikdüzü sineklik markası olarak beylikdüzü bölgesinde kapı ve pencereleriniz için uygun sineklik servisi vermekteyiz.

    Farklı  sineklik çeşitlerinden arzu ettiğiniz sineklik modelini tercih edebilirsiniz. Kullanışınıza göre veya bütçenize göre ucuz sineklik, kaliteli sineklik çeşidini seçebilirsiniz. Pencere sinekliğiniz sizi sadece kara sineklerden değil hastalık taşıyan sivrisineklerden ve pencerenizden girebilecek böceklerden haşerelerden de korur.

Beylikdüzü Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik en uygun fiyatlı sinekliktir. Bu sistemde sineklik dışardan pencerenizin üzerine monte edilir ve dışarı doğru açılır.Dolayısıyla önünde korkuluk, panjur gibi
engellerin bulunmaması gerekir.Kullanımıda çok kolay olan bu sistemde sineklik istenildiği zaman kış aylarında sökülüp yazın terkar kullanmak üzere takılabilmektedir.
Ayrıca Bu Sistem Sabit Sineklik olarakta açılmayacak şekilde de uygulanabilmektedir.

beylikdüzü ucuz sineklik

beylikdüzü sineklik fiyatları

Beylikdüzü Plise ( Pileli) Sineklik

Pileli sineklik ,  katlanır sineklik , akordiyon sineklik veya plise sineklik  gibi farklı isimleri olan bu sineklik sisteminde de adından da anlaşılacağı gibi tül pileli bir şekilde yer alır ve katlanarak kendi üzerine toplanır.Önünde korkuluk panjur gibi engellerin olduğu yerde
bu tip sineklikler çok kullanışlıdır.İçe veya dışa açıkmak yerine kendi üzerine toplandığı için yer kaplamaz ve kışın kapalı tutarak daha uzun ömürlü olması sağlanabilir.

beylikdüzü ucuz toplanır sineklik

2019 Güncel Sineklik Fiyatları İçin Tıklayın  >>> Sineklik Fiyatları

 Beylikdüzü Sineklik

0212 880 2 555     –    0538 924 61 78     Halil Usta

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz