Her Marka Pencerenizi Tamir Ediyoruz

1.005
pimapen Tamiri beylikduzu

pimapen Tamiri beylikduzu

Tüm Markaların Pvc Pencere Tamir Servisi

Pvc Kapı ve pencerelerinizin markası ne olursa olsun, markası fark etmeksizin tüm pvc pencere ve kapıların tamirini gerçekleştiriyor. Arıza bozulma durumunda hepsi için servis veriyoruz.

Pvc Sektöründeki Pimapen (eski pimaş ) , Fıratpen, Egepen, Adopen, Erpen, Winsa, Rehau hepsinin aksesuar kol kilit mekanizma değişimini yapıp tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Özellikle sıklıkla kilit arızası veren pimapen markaları zor kapanan pimapen kapı ve pencere kolları için bir an önce tamir servisi cağırmanız yararınıza olacaktır. Çok ucuz fiyatlara alacağınız pimapen tamir servisi ile ilerde bu pencere kilitlerinin kırılmasını önlemiş olup büyük paralar ödemekten bir çok masraftan kurtulmuş olacaksınız. Bazı marka pvc pimapenlerin ispanyolet değimiz kilit mekanizmaları çok pahalı olup zamanında yaptırmadığınız bakım yüzünden başınızı oldukça ağrıtabilir.

Bu sorunu sürgülü kapı dediğimiz volkswogen sürgülü ve paralel sürgülü kapılarda sıklıkla yaşamaktayız. Zamanında bakım onarım size kullanımı kolay bir kapı pencere sağlarken uzun ömürlü ve konforlu kapanmada sağlayacaktır. Bu sürgülü kapılarıların bakımı ve tamiri içinde bize ulaşabilirsiniz. istanbul Beylikdüzü ve yakın çevresi büyükçekemce, esenyurt, avcılar, küçükçekmece, bahçeşehir, esenkent gibi bölgelere hızlı ve uygun fiyatlı tamir servisi verebilmekteyiz.

   Pimapen Tamir Fiyatı yazımızıda okumanızı tavsiye ederim

 

Detaylı Bilgi İçin 0212 880 2 555    –    0538 924 61 78    Halil Usta

 

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz