Pratik Yapıştırma Sineklik 10 TL

3.249

                                         Pratik Yapıştırma Sineklik 10 TL

pratik sineklik

pratik sineklik

Pratik Yapışkanlı Sineklikler Uygulamasını Kendinizin Yapabileceği Üzerindeki Bant Sayesinde Pencereye Yapıştırabileceğiniz Kolay Sinekliklerdir.
Bu Sineklikler Daha Çok Ucuz Geçici Çözümler Arayanlar İçin Tercih Edilebilir Sineklik Çeşididir, Ama Biz Yinede Bu Sineklikleri Tavsiye Etmiyoruz, Neden Derseniz Çok Fazla Eksi Yönü Var.
Birincisi Yapıştırma Olduğu İçin AÇmak Kapamak Çok Zor Bir Kaç Aç – Kapa Sonrası Zaten Yapışkan Bant Özelliğini Kaybetmektedir, Nemli Havada Pimapen Sinekik Terleme Yaptığında Yine Yapışkan Bant Sökülmektedir. İkisi İse Kullanılan Tül Bizim Kullandığımız Gibi Fiberglas Toz Tutmaz Güneşe Dayanıklı Bir Tül  Olmadığından Çok Fazla Toz Tutmakta ve Ömrü Kısadır.Üçüncüsü İse Kuvvetli Rüzgarlar Sinekliği Söküp Uçura Bilmektedir.

Hiç Artı Yönü Yokmu Evet Var Tek Artı Yönü Fiyatının Çok Uygun ve Ucuz Olmasıdır. 10 TL ile 20 TL gibi Fiyatlara Yapı Marketlerden koçtaş sineklik ,  bauhaus sineklik , tekzen sineklik olarak Veya nalburlardan yapıştıma sineklik olarak  bu ucuz sineklikleri temin edebilirsiniz.

Aleminyum Profilli Güneşe Dayanıklı Tülü Olan Sağlam Sineklik Yaptırmak İsterseniz Tıklayın >>>

DİKKAT PRATİK YAPIŞTIRMA SİNEKLİK SATIŞIMIZ YOKTUR

2019 Güncel Sineklik Fiyatları İçin Tıklayın  >>> Sineklik Fiyatları

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz