Sineklik Siparişi Nasil Verilir

1.184

Sineklik Nasıl Yaptırılır

Son zamanlarda arayan müşterilerimizin çoğunun bunu sorduğunu gördüğümüzden hemen bu konuyu aydınlatan bir yazı yazmak istedik. Aşama aşama sineklik nasıl yaptırılır, süreç nasıl işliyor, sineklik siparişi nasıl verilir, sineklik ödemesi nasıl yapılır bunu anlatalım istiyoruz.

1. Aşama iletişim kurmak (Bize sineklik yaptırmak telebinde bulunuyorsunuz)

Evet bunu herkes biliyor bizimle irtabata geçmeniz gerekir ; 0212 880 25 55 veya 0538 924 61 78 den bizi arayarak veya whatsapp aracılıgıyla yazarak bize ulaşabilirsiniz.

2. Aşama Biz size hizmet verebilir miyiz ?, Hizmet verebileceğimiz yakınlıkta mısınız ?

Burası neden önemli biz kesinlikle her ile her ilçeye hizmet vermiyoruz, çok uzaktaki müşteriye tamam yaparız diyip işi alıp müşteriyi haftalarca bekletmiyoruz veya işi alalım yolumuz düşünce gideriz gibi bir prensibimiz yok.

Başka yerlerde bayilerimiz yok tek bir şubeyiz ve yakın çevremize hizmet veriyoruz. Yaptığımız işler montaj dahildir çünkü bizim işimiz bu, kargo ile gönderim yapmıyoruz evet kesinlikle, ölçüyü ben alıp göndersem bana başka bir il’e kargo yaparmısınız derseniz hayır diyoruz bu sıkıltılı bir iş olur sizede bizede sorun yaşatır çünkü bu uygulamalı bir iştir ölçülendirme ve montaj yapılmalı sorumluluk ustada olmalıdır.

3. Aşama Sizin Neye İhtiyacınız var (Birlikte neye ihtiyacınızın olduğunu tespit ediyoruz)

Sizin bizden ne talep ettğinizi bilelim ki ona göre fiyat verebilelim.  Sitemizde görebileceğiniz gibi iki adet sineklik cesidimiz var. Bunlardan birisi plise sineklik diğeri ise klasik menteşeli sineklik tir. Hangisi için fiyat istediğnizi belirtmeniz lazım. (pencerelerinizde korkuluk varsa plise yaptırmanız gerebilir, çok kullanılan kapılara plise tavsiye edebilir, az açtığınız pencerelere menteşeli tavsiye edebiliriz bunlar kullanıma ve bütçeye göre değişir.)

Bu arada bu her iki sineklik çesidide kapıya pencereye uygulanabilir. Sineklik çesidinizi belirledikten sonra bize pencerelerinizin rengini belirtmeniz gerekir standart beyaz mı yoksa renkli mi (ahsap desenli, kahve rengi, gri gibi).   Bunu da belirledikten sonra kaç adet pencere kaç adet kapı yaptıracaksınız burası çok önemli (ben bir tanesinin fiyatını alayım ona göre kaç tane yaptıracağıma karar veririm cümlesi yanlıştır. 1 adet sineklik fiyatı tek basına çok pahalı olacaktır) siz ihtiyacınız olan yaptırmak istediğiniz adet sayısını söylediğinizde ona uygun fiyat alırsınız.

4. Aşama Fiyatlandırma (ihtiyacın ne olduğu belli ise fiyatlandırmak kolay)

Fiyatlandırma konusuna diğer yazımızda daha geniş açıklık getireceğim ayrıntıları ile buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. (NOT: sineklik fiyatlarımız nakittir,Sineklikte kredi kartı gecerli değildir. Taksit imkanımız yoktur.)

5. Aşama Anlaşma sağlanması (Anlasma sağlandıktan sonra gerekli bilgiler alınır.)

Anlaştıktan sonra aynı gün veya ertesi gün iş durumuna göre verdiğiniz adrese gelinir. Ölçüleriniz alınır dilerseniz yapılacak olan malzemenin örneği size gösterilir. sizden küçük bir peşinat (kaparo) alınır ve hangi gün hazır olup takılacağı bilgisi size verilir. (yoğun zamanlar dışında iki üç gün içinde sineklikleriniz kendi imalathanemizde hazırlanır ve size bilgi verilir)

6. Montaj Günü (Hazırlanan Sineklikleriniz takılır)

Kısa sürede hazırladığımız sinekliklerinizin hazır olduğu bilgisi size iletilir, belirlenen gün ve saatte size haber verilierek gelinip montajı yapılır ve kalan ödemesi nakit olarak alınır

(Yine sorulara cevap olması açısından sineklik montajı kısa süren bir işlemdir adet sayısına bağlı olarak maksimum bir dairenin montajı yarım saatle en fazla bir saat arasıdır. ayrıca sineklik montajı sırasında herhangi bir toz veya evin kirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

2019 Güncel Sineklik Fiyatları İçin Tıklayın  >>> Sineklik Fiyatları

Sineklik Pimapen Tamiri Kapı Pencere Fiyatları İçin Numaraya Tıklayarak Arayabiirsiniz